Mail ons

Contactgegevens

 

SHOWROOMS EN VERTEGENWOORDIGERS
HEADOFFICE
ZILTON BVBA
Kortrijksestraat 8-10
8850 Ardooie, België
Tel +32(0)51 740 110
Fax +32(0)51 746 797
info@zilton.be

Showroom Antwerpen Belgium
Venusstraat 14
2000 Antwerpen
www.zilton.com

Klantendienst
Onze klantendienst is bereikbaar via volgende contactgegevens :
Zilton bvba
Mevr Nancy Dewanckele & Anne-Sophie Verschoore
Kortrijksestraat 8-10
B – 8850 Ardooie
Email : nancy@zilton.be of anne-sophie@zilton.be
T: +32 51 740 110
Fax : + 32 51 74 67 97
Van maandag tot vrijdag van 8u tot 16u45

 

VERKOOP

BELGIE
Paul Declercq
Tel +32(0)51 740 110
Fax +32(0)51 746 797
Yves Dejonghe, yves@zilton.be
Gsm +32(0)477 30 63 80


AGENTEN

FRANKRIJK

 

SHOWROOM PARIS- SAXON
163, Rue du Chevaleret
75013 Paris

Tel +33 (0) 145 82 42 40 

 

agent: Nicolas Girouard
GSM+33 (0) 6 85 66 32 67
ngirouard@orange.fr

 

agent: Bertrand Lepage

GSM+33 (0) 6 60 41 25 56
bertrand.lepage@me.com


NEDERLAND

 
Ruud Van Kemenade Modeagenturen
Modeaankoopcentrum ZNL
Hopbrouwer 2, 5253 RE Nieuwkuijk
Tel +31(0)73 511 16 10
Gsm +31(0)65 374 86 75
ruud@ruudvankemenade.nl
www.ruudvankemenade.nl

 

Praktische info

  • Voor het aanleveren van hoge resolutie beelden en extra informatie:
    zie “Downloads” in navigatiebalk. Beelden 300 dpi op aanvraag

 

Mail ons

* Verplichte velden

Onderhoudstips

Uw kledingstukken gaan langer mee als u
er zorg voor draagt.

Service

Zilton bvba
Kortrijksestraat 8-10
B – 8850 Ardooie
Email: info@zilton.be
Tel: +32 51 740 110
Fax: + 32 51 74 67 97
Maandag tot vrijdag: 8u - 16u45

naar omhoog