Showroom en vertegenwoordigers

 

België

Hoofdkantoor Zilton BVBA

Kortrijksestraat 8-10
8850 Ardooie, België 
Tel +32(0)51 740 110 
Fax +32(0)51 746 797 
info@zilton.be 

Showroom Antwerpen

Venusstraat 14
2000 Antwerpen 
www.zilton.com 

Frankrijk

Showroom Paris-Saxon

163, Rue du Chevaleret
75013 Paris
Tel +33 (0) 145 82 42 40 
agent: Nicolas Girouard 
Mobiel +33 (0) 6 85 66 32 67 
ngirouard@orange.fr 

agent: Bertrand Lepage 
Mobiel +33 (0) 6 60 41 25 56
bertrand.lepage@me.com

Nederland

Showroom Nieuwkuijk

Ruud Van Kemenade Modeagenturen
Modeaankoopcentrum ZNL Hopbrouwer 2
5253 RE Nieuwkuijk 
Tel +31(0)73 511 16 10
Mobiel +31(0)65 374 86 75 
ruud@ruudvankemenade.nl 
www.ruudvankemenade.nl

Verkoop

Paul Declercq 
Tel +32(0)51 740 110 
Fax +32(0)51 746 797 

Yves Dejonghe
yves@zilton.be 
Mobiel +32(0)477 30 63 80

Klantenservice

Mevr Nancy Dewanckele & Anne-Sophie Verschoore 
Kortrijksestraat 8-10 B
8850 Ardooie 
Email : nancy@zilton.be of anne-sophie@zilton.be 
T: +32 51 740 110 
Fax : + 32 51 74 67 97 
Van maandag tot vrijdag van 8u tot 16u45

Interviews

Zilton BVBA Paul Declercq & Yves Dejonghe
Kortrijksestraat 8-10
8850 Ardooie 
Tel: +32 51 74 01 10 
Designer Jurgen Van Cauwenbergh
T: +32 477 200 505
info@zilton.be

Contacteer ons

Schrijf ons
Stuur ons een bericht en we nemen zo snel mogelijk contact op